22
Şub

Mimari Camlar ve Seramik Karolar için Çözüm Üretimi

DipTech Camın-içine-Dijital Seramik Baskı teknolojisi ile bilgisayar ortamındaki çizim, fotoğraf, desen ve grafikler camlara ve seramik karolara aktarılabilmekte, baskı sonrasında yapılan temperleme ve pişirme işlemleri ile de kalıcılı olmaları sağlanmaktadır.
DipTech Camın-içine-Dijital Seramik Baskı teknolojisi ile çizilmeyen, renkleri solmayan, lamine işlemi gerektirmeyen, temperli cam ömür ve performansına sahip iç ve dış mekan dijital baskılı cam uygulamaları yapmak ve bunlara güneş kontrolü, enerji verimliliği, ışık yayımı ve iletimi, yarı saydamlık ve mahremiyet, kayma direnci gibi fonksiyonları da
kazandırmak mümkündür.

DipTech Camın-içine-Dijital Seramik Baskı Merkezi’nde hazır tasarımların mimari ve dekoratif camlara veya seramik karolara aktarılmasının yanı sıra, desen ve renk oluşturma hizmetleri de verilmektedir.

DipTech dijital baskılı projeler için renk seçimi Dip-CMiX renk kartelasından yapılabilir.


http://dip-tech.com/architectural-glass/cmix


DipTech teknolojisiyle cam üzerinde çok renkli desenlerin yanı sıra, tek renkli fakat dokulu desenler de oluşturmak mümkündür.
DipTech dijital baskıyla camlara kazandırılan görselliğin ötesindeki fonksiyonellik, Güneş Isısı Kazanç Katsayıları (SHGC) ve Görünür Işık Geçirim Yüzdeleri (%T) de Dip-Energy yazılımıyla hesaplanabilir.

http://www.dip-tech.com/architectural-glass/dip-energy